Zadzwoń do nas!
Google+

Nie posiadasz konta ?

Zarejestruj się

O NAS

Panel ogłoszeń to portal, który stworzyliśmy z myślą o wszystkich przedsiębiorcach. Twój czas jest cenny, więc nie musisz go tracić na dodawanie ogłoszeń na każdej stronie – my zrobimy to za Ciebie. Dzięki naszej platformie łatwo poszerzysz zasięg reklamy, bardzo szybko wypromujesz ogłoszenia i rozwiniesz swoją działalność. Wystarczy kilka prostych kroków, które przyniosą Ci wiele korzyści. Administrowanie i zarządzanie reklamą jeszcze nigdy nie było takie proste!

Dlaczego właśnie my ?

Pierwsza taka strona

Jako pierwsi umożliwiamy Ci dodawanie ogłoszenia do wielu portali za pośrednictwem indywidualnego panelu zarządzania. Dzięki naszej stronie możesz rozszerzyć zasięg swojej działalności, na bieżąco sprawdzić ilość wyświetleń i dokonywać zmian. Dodajesz jedno ogłoszenie, a całą resztą zajmujemy się my.

Baza portali z całej Polski

Zgromadziliśmy bazę portali ogłoszeniowych z całej Polski, czego nie znajdziesz w żadnym innym miejscu. Dla przejrzystego korzystania podzieliliśmy portale ze względu na zasięg globalny oraz lokalny. Portal lokalny działa tylko w określonej miejscowości, natomiast portale globalne dają możliwość założenia ogłoszenia w zasięgu powiatu, województwa, a nawet całej Polski. Możesz skorzystać z bazy ponad 3 000 portali ogłoszeniowych!

Wyszukiwarka portali

Jako jedyni posiadamy rozbudowany system wyszukiwania portali ogłoszeniowych w wybranym zasięgu. Po wskazaniu Twojej miejscowości i wyborze odległości, w jakiej interesuje Cię promowanie działalności nasz system przedstawi Ci wyniki wszystkich dostępnych portali lokalnych i globalnych. Baza jest na bieżąco aktualizowana. Sam decydujesz w jak wielu miejscach chcesz założyć ogłoszenie.

Prosto, tanio i wygodnie

Sam widzisz, że promowanie Twojej działalności jeszcze nigdy nie było tak proste. Gwarantujemy przejrzysty system płatności , sam decydujesz ile zapłacisz, oszczędzając przy tym dużo czasu. Nasz portal jest przejrzysty i przyjazny, dzięki czemu szybko i bez problemu dodasz ogłoszenia, które będziemy administrować.

Zarządzanie ogłoszeniami

Udostępniamy rzeczywisty podgląd ogłoszeń oraz ich statystyki, co oddaje pełny obraz skuteczności i perspektywy dalszego działania. Umożliwiamy Ci szeroką administrację ogłoszeń, które na bieżąco możesz aktualizować, edytować, zmieniać zasięg czy usuwać. Dodatkowo możesz też sprawdzić efektywność Twojego ogłoszenia, ilość odwiedzin oraz pozostały czas do odświeżenia ogłoszenia.

Województw

16

Powiatów

380

Miejscowości

3982

Portale ogłoszeniowe

2260


Lokalnych

2155

Globalnych

105

Jak to działa ?

Wystarczy 5 kroków

1

Zarejestruj się

Wypełnij formularz rejestracyjny.

2

Zaloguj się

Wpisz email i hasło do platformy.

3

Dodaj ogłoszenie

Dokładnie wypełnij formularz wskazując branżę i wszystkie informacje, które chcesz zamieścić w ogłoszeniu.

Podaj lokalizację oraz zasięg Twojego ogłoszenia.

4

Wybierz portale

System wyszuka wszystkie portale ogłoszeniowe znajdujące się w wybranym zasięgu oraz podzieli je na portale lokalne oraz globalne.

Z otrzymanych wyników wyszukiwania wybierz te portale, na których chcesz się ogłosić według Twoich preferencji.

5

Dodanie Twojego ogłoszenia

W ciągu około 72 godzin Twoje ogłoszenie zostanie dodane na wybranych przez Ciebie portalach. Dbając o najwyższą jakość usługi, Twoje ogłoszenie dodawane jest ręcznie. Powiadomimy Cię o zakończeniu dodawania.

6

Monitoruj swoje ogłoszenie

Sprawdzaj efektywność Twojego ogłoszenia, ilość odwiedzin oraz pozostały czas do odświeżenia ogłoszenia.

Nasza oferta

***W przypadku gdy portal udostępnia odświeżanie, bądź gdy ogłoszenie spadnie z pierwszej strony listy w docelowej kategorii.
**Przejdź do szczegółowego cennika.
*Cena netto.

Szczegółowy cennik znajdziesz tu CENNIK

Badania wskazują, że średnia liczba zakładanych przez firmę ogłoszeń wynosi 20. Tyle przyjmujemy do wyliczeń.

Data założenia ogłoszenia - 15 kwietnia

1.       Założenie (jednorazowo)
20 portali - 5 portali darmowych ( promocja) = 15 portali * 1,89zł = 28,35 zł

Po zakończeniu procesu dodawania ogłoszeń (ok. 72 h) dostaniesz fakturę do zapłaty 28,35 zł

2.       Administracja (miesięcznie)

·          Każdy kolejny miesiąc pełnej administracji(15.04 - 15.05)
20 portali  * 1,59 zł zł= 31,80 zł

Widzisz jakie to proste? Żadnych ukrytych kosztów. Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Ceny nie zawierają podatku VAT.